Asana-aseman joogastudion avajaisviikko

10 – 15.3.2025

13.00

Asana-asema

Harrastukset, Hyvinvointi, Liikunta, Urheilu
Uusi joogastudio Heinolassa!

10.-15.3 Asana-asemalla vietetään uuden studion avajaisviikkoa, jolloin on tarjolla runsaasti erilaisia joogatunteja, workshoppeja, arvontoja ja tietenkin herkullista fudgea 😍

Vakiotuntien lisäksi kalenterissa on paljon pop up- tunteja, mm. lempeää yin- joogaa, intro joogaan (loistava tunti kaikille joogasta kiinnostuneille) ja hien pintaan nostavia dynaamisia tunteja. Tule siis rohkeasti mukaan, ties vaikka joogasta löytyisi sinulle ihan uusi harrastus!

Ope eli Niina on paikalla ma-to klo. 13 alkaen, jolloin studiolle saa tulla ihmettelemään ja juttelemaan mukavia. Samalla on mahdollisuus vaikka käväistä ilmajoogaliinassa pötköttelemässä 😍 Näinä hetkinä ei ole varsinaista opetusta. 

Viikolla 11 kannattaa siis vetäistä trikoot jalkaan ja suunnata studiolle, otathan mukaasi runsaasti iloista ja avointa mieltä!

Kartalla

Tapahtuman tiedot

Kulku studiolle: ravintola Kettu ja kanan oikealla puolella, kaarikatoksen alla olevasta ovesta. Kulje käytävää eteenpäin ja saavut studion ovelle. Tuntien ollessa käynnissä odotathan tunnin päättymistä käytävällä. Saapuessasi jätä kengät eteiseen, saliin ja muihin tiloihin kuljetaan ilman kenkiä. Tarkemman infon tunneista ja saapumisesta löydät Asana-aseman nettisivuilta:) Kaikille tunneille tulee ilmoittautua ja ilmoittautuminen on sitova, joten varaathan tunnin vain, jos oikeasti pääset paikalle. Tunnit voit maksaa suoraan varauksen yhteydessä (https://www.varaaheti.fi/asanaasema/fi), tuntien yhteydessä kortilla/käteisellä, etukäteen Mobilepayllä tai hyvinvointieduilla (Epassi, Smartum, Edenred). Mobilepay- maksut suoritetaan numeroon 040 5582805.

Tapahtuman hinta

Tuntien hinnat vaihtelevat, hinnat näkyvillä varauskalenterissa

Tapahtuman järjestäjä

Asana-asema